Genç Atölye, hayatın her anında kullanabileceğiniz ürünler tasarlayan bir iyilik markası...

 

 

Misyonumuz

 

Ticari ve sosyal misyonu aynı anda yürüten bir sosyal girişimiz. Ürün satışlarından elde ettiğimiz kârı, sosyal ve insani sorunların çözümü için yürütülen proje ve çalışmalara kaynak olarak aktarıyoruz. Genç Atölye olarak müşterilerimizi aynı zamanda "iyilik ortakları" olarak görüyoruz.

 

Ekibimiz

 

Genç Atölye ekibi vaktini, emeğini ve yeteneğini iyilik için bir fırsat olarak gören gençlerden oluşmaktadır. Ürünlerimizin araştırma-geliştirme ve tasarım süreçlerinden üretim ve satış aşamasına kadar tüm süreçlerinde gönüllü ve profesyonel gençler olarak büyük bir özveri ile çalışmaktayız.

 

 

Ürünlerimiz

 

Genç Atölye olarak ürünlerimizin tasarımlarında farklı ilgi, beğeni ve zevklere hitap etmeyi önemsiyoruz. Bu konuda müşterilerimizden gelen talepleri ve yorumları büyük bir titizlikle takip ediyor, tasarım ve yeniden üretim süreçlerinde bu geri bildirimlerden faydalanıyoruz. Ürünlerimizin, başta biz gençler olmak üzere herkesin günlük hayatında severek kullanabilecekleri anlamlı ürünler olması için çalışıyoruz.

 

 

Kısaca anlatmak gerekirse ürünlerimizi 5 kelimede özetleyebiliriz:

Kaliteli, kullanışlı, özgün, anlamlı ve iyilik dolu.

 

 

Satış Kanallarımız

 

Genç Atölye, ürünlerden elde ettiği kârı insani yardım projelerine bağışlayan İHH İnsani Yardım Vakfı İşletmesi iştirakidir. Ürün satışları İstanbul Fatih’teki Genç Atölye mağazasından, belirli illerdeki satış noktalarından ve gencatolye.net web sitesi üzerinden yapılmaktadır.

 

Bugüne kadar desteklediğimiz projeler

 

Öncelikli olarak gençlik odaklı projeleri desteklemeyi önemsiyoruz. Şu ana kadar destek verdiğimiz projeler arasında, Makedonya’da faaliyetlerine başlayan Jakup Hasipi Gençlik Merkezi ve Suriye’deki Gençlik Merkezi’nin inşa projelerini örnek olarak verebiliriz.

 

2021 yılında özgün Filistin tasarımlı ürünlerimizin gelirleriyle Gazze’de Yeniden İmar Projesi’ne destek olduk. 2023 yılı takvimimizde ise dünyadaki sebiller ve çeşmeleri konu edinerek geliriyle Afrika’da bir su kuyusu açmayı hedefledik.

 

Çocuklar için tasarladığımız ve çokça ilgi gören Ramazan Serüvenim Paketi ürünümüzü Arapça dilinde de hazırlayarak Suriye’deki okullara ve çadırlara ulaşmasını sağladık.

 

Bize ulaşmak isterseniz;

 

Whatsapp Sipariş Destek Hattı:  0553 848 29 69

Mail: [email protected]

 

Genç Atölye Mağazamız: Ali Kuşçu Mahallesi Büyük Karaman Caddesi No:9/A Fatih-İSTANBUL

 

 

 

 

 

İHH İnsani Yardım Vakfı

 

 

Bölge, din, dil, ırk ve mezhep ayrımı yapmaksızın dünyanın herhangi bir yerinde sıkıntıya düşmüş, felakete uğramış, zulüm görmüş, aç ve açıkta kalmış; savaş, tabii afet gibi sebeplerle mağdur olmuş, yaralanmış, sakat kalmış; evsiz, yurtsuz, tüm insanlara insani yardım ulaştırmak ve bu insanların temel hak ve hürriyetlerinin ihlal edilmesini önlemek üzere 1992 yılından bu yana çalışmaktadır.

 

 

 

Gönüllü faaliyetlerle başlayan ve 1995 yılında kurumsallaşan bu çalışmalar kısa sürede 123 ülkeye yayılmış ve Türkiye’den tüm dünyaya ulaşan bir hayır köprüsü olmuştur.

 

İHH İnsani Yardım Vakfı Tanıtım Filmi 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR