İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN YAPILAN ALIŞVERİŞLER

 

Nasıl İade Yapabilirim?

 

Ürün iade istekleri Tüketicinin Korunması Kanunu ve Yönetmeliği hükümleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır. Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur. 

 

Siparişiniz için websitemiz üzerinden Hesabım > İade Taleplerim sekmesinden veya  0553 848 29 69 Whatsapp Sipariş Destek hattımıza mesaj atarak iptal ve iade talebi oluşturabilirsiniz.

 

İade etmek istediğiniz ürünü paketleyip içine sipariş numaranız not olarak eklenmiş şekilde, 14 gün içerisinde en yakın PTT Kargo şubesine aşağıda bulunan adrese alıcı ödemeli olarak teslim ediniz. 

 

Ürünler ulaştıktan sonra incelemesi 10 iş günü içerisinde tamamlanıp iadesi sağlanacaktır. Yıkanmış, deforme edilmiş veya tadilat yapılmış ürünler için iade yapılamamaktadır. 

İade etmek istediğiniz ürünün etiketinin çıkarılmamış ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

İade edilen ürünlerin iç ve dış etiketlerinin zarar görmemiş olması gerekiyor.

Ürüne ait aksesuar(lar) varsa (kemer, toka gibi) ürünle beraber iade edilmesi zorunludur.

 

İade ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir. İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır. Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu kullanıldıysa da iade karta peşin olarak geri ödenmektedir.

 

Değişim seçeneğimiz bulunmamaktadır. Ürününüzü iade ettikten sonra sitemizden yeni sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Ürün Ücretinin Tarafınıza İade Edilmesi

 

Ürün/ürünleriniz bize ulaştıktan sonra incelenir ve iade koşullarına uygun olduğu takdirde kabul edilerek siparişteki ödeme metodunuza göre geri ödemeniz gerçekleştirilir.

İade işleminiz gerçekleştiğinde tarafınıza e-posta ve/veya sms yolu ile bilgi verilmektedir.

Geri ödemenizin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişiklik gösterecektir. Lütfen hesabınıza kontrol etmeyi unutmayınız.
 

MAĞAZADAN YAPILAN ALIŞVERİŞLER
 
Mağazadan yapılan alışverişlerde değişim süresi 1 haftadır, iade bulunmamaktadır.

 

İade Adresimiz:

Ali Kuşçu Mahallesi Büyük Karaman Caddesi No:9/A Fatih/İSTANBUL 


 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR